Hakkımızda - Ürgüp Taksi, Urgup Taxi

HAKKIMIZDA

Ürgüp Taksi resmi bir kuruluştur.  Öncelikle yasal çerçeve ne gerektiriyorsa yapıyor, tüm evraklarımızı ve araçlarımızı resmiyete uygun şekilde yollara çıkarıyoruz. Bunun yanında bizimle seyahat eden siz değerli konuklarımızın güvenliği ve konforu en önemli kriterlerimizden olduğu için bu konuda ayrıca hassasiyet gösteriyoruz.  Araçlarımızın temizliğine gösterdiğimiz özende hiç bir zaman değişmeyecektir. Kapadokya Taksi hizmetimizi öncelikle bu bölgede yoğunlaştırmamızın yanında, tüm Türkiye'ye de seyahat imkanı sunuyoruz. Siz değerli konuklarımıza sunduğumuz hizmeti şirket ünvanımız olan Ürgüp Taksi Durağı adı altında, kurumsal olarak her şeyi usulüne uygun ve yasal çerçevede veriyoruz. Uzun yıllara dayanan taksici deneyimimizin yanında, araçlarımıza binen tüm misafirlerimizi ilk günkü heyecanla karşılıyor ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bizimle yolculuğunuz boyunca, keyifle ve güven içinde seyahat etmeniz bizim en önemli amaçlarımız arasında yer aldığı için, işimize verdiğimiz önemi her daim koruyoruz ve asla rehavete kapılmıyoruz.

Google gibi işletme değerlendirmelerinde yapılan yorumlar, sitemiz ve sosyal medya üzerinden yapılan onlarca olumlu yorum bizi fazlasıyla mutlu ediyor. Bizimle çalışan kişilerin memnuniyeti, işimize olan bağlılığımızı daha da artırıyor. 

Urgup Taxi (urguptaxi.com) olarak size 7 gün 24 saat ulaşılabilir olma anlayışımızla hizmet veriyoruz. İyi yolculuklar..

7/24 ALOOO TAKSİ